Teknik Servis Hizmetleri

Sizde “Yerinde Bakım -Destek” hizmetimizi tercih ederek, tüm işlerinizi bir kenara iterek teknik servis arama zahmetinden ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Kurumsal Bakım Anlaşması

Günümüzde, 5'ten fazla bilgisayarı bulunan firmaların bilişim maliyetlerinin büyük bir kısmını teknik servis ve destek hizmetleri oluşturmaktadır.

Network(Ağ) Kablolama Hizmeti

Nova Bilişim, bilgisayar ağı kurulum ve bakım hizmetleriyle hem küçük hem de büyük işlerde yardımcı olur.

Santral Kurulum Hizmetleri

NOVA Bilişim, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda kurumunuza en uygun santral sistemini belirler ve çalışmaları sonuçlandığında kurulum için görevlendirdiği teknik ekip ile firmanızda santral kurulumunu gerçekleştirmiş olarak sizlere teslim eder.

Kamera Güvenlik Sistemleri

NOVA Bilişim olarak; Güvenlik Kamera Sistemleri, CCTV, IP ve AHD Kamera Sistemleri, satış, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Kurumsal ya da bireysel müşterilerimizin özellikle bilgisayar ortamında müşterilerimizin özellikle bilgisayar ortamında tutulan bilgilerinin silinmesi, cihazın arızalanması vb. sorunları da, son teknoloji ürünlerimizle ve alanında uzman kadromuzla kaybolan/silinen bilgilerin kurtarılmasını sağlarız.

Notebook Tamiri Hizmetleri

Taşınabilir olmaları nedeniyle her tür değişik ortamda değişik tehlike ve kazalara maruz kalan notebooklar kolaylıkla garanti kapsamı dışına çıkabilmekte, bunun sonucunda kullanıcılar çaresiz kalabilmektedir.

Logo ERP Hizmetleri

Küçük ve orta büyüklükteki bütün firmaların, finansal işlemleri, genel muhasebe işlemleri ve sabit kıymet hesaplamalarına ait işlemleri ile diğer tüm işlemleri Logo Go Plus ve Logo GO3 programı ile yapmak artık çok basit.​

Lisanslama Hizmetleri

Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuka ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.