NOVA Bilişim, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda kurumunuza en uygun santral sistemini belirler ve çalışmaları sonuçlandığında kurulum için görevlendirdiği teknik ekip ile firmanızda santral kurulumunu gerçekleştirmiş olarak sizlere teslim eder.
          IP Santral Nedir ?
Geleneksel Pbx sistemlerin (analog) yerini alan, network ağı üzerinden haberleşen, analog Pbx santrallerden çok daha yetenkli sistemlerdir. Yönetilebilir bu sistemler günümüz teknolojisinde daha çok tasarruf sağlamak amacı ile düşünülse de, güvenlik ve otokontrol açısıdan da ön plana çıkmaktadır.
          Neden Tercih Edilmelidir?
Teknolojinin çok kısa sürede tüketildiği ve eskidiği bir dönemdeyiz. Bu sebeple teknolojiye yapılan yatırımlarda doğru hamleler yapılması kaçınılmazdır. Pbx sistem yatırımlarını gerçekleştiriken, IP Teknoloji ürünlerinin tercih edilmesi ileride gereksinim duyulabilecek birçok özelliğin kullanılabilmesine ve yeni bir yatırıma gereksinimi ortadan kaldıracaktır. Bilgisayarlar ile aynı ağ üzerinde çalışabilen yapısı sayesinde kurulum ve işletme maliyetleri açısından oldukça tasarrufludur.
IP Pbx Özellikleri
⁃ Web üzerinden erişim mümkündür
⁃ Görüşmelerin rapoları alınabilir
⁃ Tüm konuşmaların ses kaydı tutulabilir (pstn, voip ve gsm)
⁃ Kapasite arttırmı kolaylığı sağlar (iç ve dış hat sayısı sınırsızdır)
⁃ Görüntlü görüşmeye olanak sağlamaktadır
⁃ Profesyonel robot operatör (IVR) ile gün ve saat bazında karşılama mesajı kullanılabilir
⁃ Konferans özelliği ile coğrafi olarak faklı noktalardaki kişileri tek noktada toplayabilir
⁃ Şubeler ağ üzerinden birbirine bağlanabilir, aralarında ücretsiz görüşülebilir
⁃ Harici aramalarda görüşme ücretleri %50-60 oranında düşürülebilir
⁃ Numara taşıma yapılarak Telekom görüşme ve sabit ücretleri tamamen ortadan kalkabilir
⁃ Akıllı cep telefonları, tablet ve tüm bilgisayarlarda santral dahili abonesi tanımlanabilir
Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler (Sadece Kurumsal)
Tuzla Postane Mahallesi, Tuzla Cami Mahallesi, Tuzla Çelebi Mahallesi, Tuzla Yayla Mahallesi, Tuzla İstasyon Mahallesi, Tuzla İçmeler Mahallesi, Tuzla Aydıntepe Mahallesi, Tuzla Şifa Mahallesi, Tuzla Mimar Sinan Mahallesi, Tuzla Aydınlı Mahallesi, Tuzla Orhanlı Mahallesi, Tuzla Akfırat Mahallesi, Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesi, Birmes Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Serbest Bölge, Tuzla Deri Yan Sanayi, Birlik Organize Sanayi Bölgesi, Bilmo Sanayi Sitesi, Pendik Batı Mahallesi, Pendik Doğu Mahallesi, Pendik Yeni Mahallesi, Pendik Bahçelievler Mahallesi, Pendik Yeşilbağlar Mahallesi, Pendik Orta Mahallesi, Pendik Kaynarca Mahallesi, Pendik Çınardere Mahallesi, Pendik Dumlupınar Mahallesi, Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi, Pendik Çamçeşme Mahallesi, Pendik Güzelyalı Mahallesi, Pendik Esenyalı Mahallesi, Pendik Orhangazi Mahallesi, Pendik Kavakpınar Mahallesi, Pendik Güllübağlar Mahallesi, Pendik Yayalar Mahallesi, Pendik Velibaba Mahallesi, Pendik Ertuğrul Gazi Mahallesi, Pendik Fatih Mahallesi, Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi, Pendik Kurtköy Mahallesi, Pendik Ramazanoğlu Mahallesi, Pendik Şehli Mahallesi, Pendik Sülüntepe Mahallesi, Koruma Sanayi Sitesi, Velibaba Sanayi Sitesi, Pendik Sanayi Sitesi, Dolayoba Sanayi Sitesi, Kartal Orhantepe Mahallesi, Kartal Atalar Mahallesi, Kartal Petrol İş Mahallesi, Kartal Yukarı Mahallesi, Kartal Karlıktepe Mahallesi, Kartal Çavuşoğlu Mahallesi, Kartal Kartal Yeni Mahalle